کد خبر: 34

تاریخ خبر: 1397/2/17نشست هم اندیشی نخبگان شهرستان تهران

در نشست هم اندیشی نخبگان شهرستان تهران دکتر زینب حبیبی تبار موسس شرکت پدیده تبار نیز حضور داشتند.

در نشست هم‌اندیشی با نخبگان، دانشجویان، فرهیختگان، احزاب و اصناف و سمن های شهرستان تهران که در تالار اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد دکتر زینب حبیبی تبار موسس شرکت پدیده تبار و مبدع سمی آرت"سمینار+هنر" در ایران و کارآفرین برتر استان تهران و مدیر نمونه جوان نیز در این نشست حضور داشتند.

 

نشست هم اندیشی نخبگان شهرستان تهرانمحمد حسین مقیمی ضمن اشاره به 16 شهرستان استان و بررسی مشکلات افزود: نخبگان و پژوهشگران می توانند در حل مشکلات حوزه آسیب‌های اجتماعی به یاری ما بیایند و راهکارهای مناسب ارایه کنند. بی‌تردید اگر تصور کنیم که این مشکلات را عده‌ای مسوول می‌توانند حل کنند، اشتباه است و باید نخبگان و پژوهشگران شهر در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها ورود پیدا کنند." هرمزی نژاد" مدیر پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف خواستار تعامل بیشتر دولت، استانداری و فرمانداری با نهادهای پژوهشی شد.

 

نشست هم اندیشی نخبگان شهرستان تهران

 


"سیده فاطمه مقیمی" فعال اقتصادی و کار آفرین نمونه به بحث اشتغال جوانان پرداخته و گفت: برای حل مسایل مربوط به اشتغال در جلسات برگزار شده، باید کارگروه های تخصصی با دستورالعمل مشخص تشکیل دهیم .
در ادامه " مجید سیاری" کارآفرین برتر و دبیر شورای مرکزی کارآفرینان استان تهران با پیشنهاد راه اندازی خط ویژه کارآفرین، خواستار تحول در برقراری ارتباط بین کارآفرینان و سایر شهروندان شد.